Praca

Podróżuj i zarabiaj!

Rozpocznij już dziś współpracę z nami jako kierowca lub firma przewozowa. Oferujemy wysokie zarobki i pieniądze natychmiast po rozładunku. Nie musisz mieć własnego samochodu. Zagwarantujemy Ci ciągłość zleceń od naszych klientów oraz pełne bezpieczeństwo administracyjne. Acropol jest renomowaną firmą spedycyjną w Polsce, działającą od wielu lat na rynkach europejskich.

Poszukujemy do współpracy kierowców i firm przewozowych, którym oferujemy:

  • ciągłość zleceń spedycyjnych
  • współpracę z najlepszymi spedytorami Acropolu
  • bezpieczeństwo finansowe rozliczeń
  • doskonałe warunki wynajmu samochodów
  • rozliczenia księgowe prowadzonej działalności transportowej

Współpraca z firmą Acropol gwarantuje Ci pewne i wysokie zarobki, a dzięki międzynarodowym podróżom zwiedzisz prawie całą Europę.

Zapewniamy:

  • szkolenia techniczne i zawodowe
  • wsparcie kierowców w zakresie nauki języków obcych
  • pomoc prawną
Praca

Współpraca z Acropolem zagwarantuje Ci pewne i wysokie zarobki, a dzięki międzynarodowym podróżom zwiedzisz prawie całą Europę.

Skontaktuj się z nami

Karolina Iwańczyk
+48 517 457 554
ppz@acropol.pl

Spedytor międzynarodowy

Dyspozytor Transportu Międzynarodowego

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie zleceń spedycyjnych i organizowanie transportów
  • realizacja zleceń spedycyjnych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym
  • stały kontakt z kierowcami
  • rozwój bazy klientów i przewoźników
  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego
  • znajomość obsługi programów MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w spedycji krajowej lub międzynarodowej będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Wyślij CV i list motywacyjny

rekrutacja.ds@acropol.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

  • organizowanie i planowanie transportu floty własnej
  • optymalizacja kosztów
  • prowadzenie grafiku
  • dbałość o dobrą jakość świadczonych usług

Wymagania:

  • dobra znajomość języka: angielskiego, niemieckiego lub francuskiego
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego

Zaufali nam