Praca

DOŁĄCZ, DZIAŁAJ, ZWYCIĘŻAJ!

Spedytorzy poszukiwani! Ich głównym zadaniem jest pozyskiwanie zleceń od klientów krajowych i zagranicznych i znajdowanie najodpowiedniejszych dla nich rozwiązań transportowych. Najważniejsza w tym zawodzie jest umiejętność skutecznego porozumiewania się i nawiązywania współpracy zarówno z klientami, jak i z przewoźnikami. Dodatkowo, kluczowe jest skrupulatne prowadzenie dokumentacji operacyjnej i umiejętność skutecznego planowania.

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego
  • znajomość obsługi programów MS Office
  • doświadczenie w spedycji krajowej lub międzynarodowej będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie min. średnie

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
Praca

Współpraca z Acropolem to korzystanie z doświadczenia liderów branży, rozwój własnych umiejętności i udział w prawdziwie światowym sektorze!

WYŚLIJ CV I LIST MOTYWACYJNY

rekrutacja.ds@acropol.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Skontaktuj się z nami

DYSPOZYTOR DO PROWADZENIA AUT DO 3,5 T Z DOŚWIADCZENIEM

Jeśli jesteś osobą otwartą i lubisz kontakt z ludźmi, czujesz się dobry w negocjacjach, potrafisz współpracować w zespole, jesteś zorganizowany i umiesz efektywnie zarządzać własnym czasem oraz lubisz zdobywać nowe umiejętności i dobrze przy tym zarabiać, to świetnie trafiłeś.

Poszukujemy dyspozytora do prowadzenia aut do 3,5t z doświadczeniem

Opis stanowiska:

  • stały kontakt z klientami i przewoźnikami oraz dbałość o dobre relacje
  • organizowanie i realizowanie transportów
  • rozwój bazy klientów i przewoźników
  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej

Wymagania:

  • znajomość min. 1 języka obcego (angielski, francuski, niemiecki, hiszpański) oraz komunikatywny j. polski
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • konieczne doświadczenie w prowadzeniu aut
  • znajomość giełd transportowych oraz doświadczenie w korzystaniu z nich

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy
  • brak górnej granicy wynagrodzenia
  • wysoką jakość warunków pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wyślij CV i list motywacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zaufali nam