Nasza flota

Dysponujemy nowoczesnym taborem samochodowym doskonale przystosowanym do międzynarodowego transportu neutralnego, ekspresowego, chłodniczego, a także przewozu ładunków niebezpiecznych. Nasza flota samochodowa ma odpowiednie wyposażenie ADR zapewniające bezpieczeństwo zarówno załodze pojazdu jak i środowisku.


W zależności od wymagań naszych klientów, dysponujemy samochodami ze zróżnicowaną przestrzenią ładunkową oraz pojazdami o adekwatnej do specyfiki zlecenia spedycyjnego liczbie miejsc paletowych.

Transport ekspresowy i drobnicowy Acropol
Specjalizujemy się w transporcie ekspresowym i drobnicowym. Gwarantujemy jakość oraz solidność obsługi nawet podczas najbardziej skomplikowanych i zróżnicowanych zleceń. Wszystkie usługi transportowe i spedycje międzynarodowe realizują doświadczeni kierowcy.

Własna flota pojazdów, a także współpraca z rzetelnymi partnerami sprawia, że każdego dnia mamy do dyspozycji 600 samochodów na terenie całej Europy. Nasze pojazdy są regularnie poddawane kontrolom. Wszystko po to, by zapewnić niezawodny i szybki przewóz ładunku.

Zaufali nam